AKTUALNOŚCI

Jak wykorzystać nowe technologie na lekcjach?
Webinar dla nauczycieliJak sprawić, by lekcje o Polsce i języku polskim były dla uczniów interesujące? W jaki sposób budować scenariusze zajęć i zachęcać uczniów do aktywnego poznawania kraju pochodzenia? Już 5 grudnia odpowiemy na te pytania podczas webinaru adresowanego do nauczycieli z polskich szkół działających za granicą.

Zapraszamy na webinar „Podróż w przeszłość z narzędziami przyszłości: Wykorzystanie technologii w nauczaniu języka polskiego i historii”.

Warsztat poprowadzi Iwona Brzózka-Złotnicka, polonistka i doświadczona ekspertka edukacyjna, specjalizująca się w wykorzystaniu nowych technologii w procesie nauczania i uczenia się.

Podczas spotkania nasza ekspertka podzieli się wskazówkami, jak zainteresować młodego odbiorcę językiem, historią i kulturą kraju pochodzenia. Przedstawi też szereg nowoczesnych, cyfrowych narzędzi, które w łatwy sposób można wykorzystać w czasie lekcji z dziećmi i młodzieżą.

Widzimy się online na profilu kampanii #KtoTyJesteś już 5 grudnia o godzinie 19.00.
Dołącz do webinaru klikając w ten link: „Podróż w przeszłość z narzędziami przyszłości: Wykorzystanie technologii w nauczaniu języka polskiego i historii”.

Dofinansowano przez Instytut Rozwoju Języka Polskiego im. świętego Maksymiliana Marii Kolbego ze środków Ministra Edukacji i Nauki.