AKTUALNOŚCI

Jak wykorzystać film w nauczaniu języka polskiego i historii?
Webinar dla nauczycieliCzy filmy i klipy wideo mogą stać się narzędziem edukacyjnym? W jaki sposób wykorzystać ich potencjał podczas lekcji i zainteresować dzieci i młodzież nauką języka polskiego czy historii i kultury Polski? Zapraszamy na webinar, podczas którego przedstawimy pomysły na angażujące scenariusze lekcji z uwzględnieniem różnych tytułów filmowych.

Podczas spotkania online pod tytułem „Film jako narzędzie: Wykorzystanie polskiego kina w edukacji” zajmiemy się światem kinematografii i możliwościami, jakie niesie ze sobą na gruncie edukacyjnym.

Dzięki praktycznym przykładom i sprawdzonym strategiom, które przedstawi nasza ekspertka – Iwona Brzózka-Złotnicka, dowiesz się, jak skutecznie wykorzystać narzędzia multimedialne, by zachęcić dzieci i młodzież do aktywnego uczestnictwa w lekcjach.

Podczas webinaru dowiesz się, jak sprawić, by zajęcia stawały się nie tylko źródłem wiedzy, ale również ekscytującym doświadczeniem dla uczniów.

Webinar dedykowany jest nauczycielom z polskich szkół i placówek edukacyjnych działających za granicą oraz wszystkim zainteresowanym nowatorskimi metodami nauczania.

Dołącz do naszego webinaru, rozbudź kreatywność swoich uczniów.

Widzimy się online na profilu kampanii #KtoTyJesteś już 12 grudnia o godzinie 19.00.
Do webinaru dołączysz klikając w ten link: „Film jako narzędzie: Wykorzystanie polskiego kina w edukacji”.